top of page
toplantı odası

- Hayatınızın Lideri Olun -

Wave

Bireysel Dönüşüm

Dönüşümsel koçluk kişiye bütünsel odaklanır. Güçlü yönlerini, değerlerini, hayallerini ve iç kaynaklarını ortaya çıkarır. Kendinden şüphe duymanın ve öz eleştirinin sesine karşı bir iç destek sistemi farkındalığı oluşturarak eylemlerinize netlik, yön ve amaç getirir.

White Structure

Enerji / Frekans

Özel bir frekans işleme teknolojisi ile aura, çakra, enerjisel tıkanıklıklar ve hayatın tüm önemli alanlarına yönelik çok yönlü frekans programları ile koçluk çalışmalarımızı güçlendiriyoruz.

Seans sırasında ve seanslar arasında biyoenerjetik alanı destekliyor ve yaşam enerjisinin akışını düzenleyerek sonuçların kalitesini arttırıyoruz.

Marble Surface

Mizaca Dayalı İlerleme

Dünyanın önde gelen prestijli üniversitelerinin ve önde gelen markalarının kullandığı 9 tip kişilik modeliyle birlikte derin bir farkındalık sağlayacak şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kişilik tipi değerlendirmesiyle beraber bütünsel bir bakış açısı ile hedefe yönelim tarzınızı, karar verme süreçlerini ve içsel engelleriniz üzerinde çalışıyoruz.

Doğru zamanda doğru destek gibisi yoktur.

Çoğumuz doğru zamanın ne olduğunu biliyoruz çünkü onu hissediyoruz. Ancak doğru desteği nerede bulacağımızı bilmiyoruz. Peki doğru destek ne anlama geliyor?

Doğru destek, iyi bir uyumdan gelir; destek arayan kişi ile onu veren kişi arasındaki güçlü bir ilişkidir.

Birinin sizinle birlikte hissetmesine, sizi önemsemesine, sizi gerçekten görmesine, ışığınız için ayna olmasına ihtiyacınız varsa; o zaman harika bir şekilde anlaşacağız.

Kendi iç potansiyellerine uyanmak ve kendileri hakkında uzman olmayı öğrenmek isteyen insanlara yardım etmek için buradayım. Ben de her gün kendini keşfetme yolculuğunda yürürken diğer yandan bir koç olarak yolculuklarında diğer insanların yanındayım. Günün sonunda aynı yoldayız.

Koçluk hizmeti alan kişilerde;

%68

Yüksek bireysel farkındalık

%61

Daha dengeli bir hayat

%57

Daha az stres

%52

Daha fazla özgüven

artışı gözlemlenmiştir. Kaynak: Performance Coaching International 2012

Satranç oynamak

Kime ve Nasıl Yardım Ederim?

İnsanlara varoluş amacını ve kendini keşfetme, kendini sevme, öz farkındalık, hedeflerini gerçekleştirme yolculuğunda yardım ediyorum.

• Hedeflerinizi netleştirmek ve gerçekleştirmek,

• Tam olarak nereye ulaşmak istediğinizi netleştirmek,

• Sınırlayıcı inançlardan kurtulma, kendine şefkat, kendine yakınlık,

• Zor durumlarda bile kendinizle daha sağlıklı iletişim,

• Neyi niye yaptığınızı anlamak,

• Daha tatmin edici aile ve romantik ilişkiler,

• Korkularınıza rağmen harekete geçme ve değişiklik yapmak,

• Daha derin bir anlam duygusu ve amaca yönelik iş yapmak,

• Fırsatlara farklı bir açıdan bakabilmek,

• İş ve özel yaşamda kendine daha çok güvenmek gibi konularda yardımcı oluyorum.

Her ilişkinin benzersiz olması gibi, koçluk ilişkilerimizin de her biri benzersizdir. Daha çok kendini keşfetmek için güvenli bir alan gibi. Bu, kendinin farkında olarak kendini keşfetmek için birlikte yol alacağız anlamına gelir. Böylece yalnızca bugünün mücadelelerinin üstesinden gelmekle kalmayacak, aynı zamanda yarın size yardımcı olacak değerli beceriler de geliştirebilirsiniz.

Bu kulağınıza iyi geliyorsa - harika! Ancak zaman/fayda açısından yalnızca yardım edebileceğime inandığım kişiler ile çalışabiliyorum. Bu nedenle başvurmadan önce aşağıdaki profile bir göz atmanızı isterim.
Parlak fikir

Bu Sen Misin?

Yeni bilgi ve deneyimlere açık olmaya, netleşmeye, değişime ve gelişime istekli misiniz?

• Sizi iyileştirecek veya sizin adınıza kararlar verecek bir uzman aramaktansa kendinizi keşfetmek ve kendi seçimlerinizi yaparak başarmakla ilgileniyorsunuz.

• Konfor bölgenizin dışına çıkmaya ve cesaretli olmaya isteklisiniz.

• Artık bir kurban olmayı istemiyorsunuz, birinin sizi kurtarmasını beklemeyeceksiniz, korkularınızdan sıyrılıp mutluluğunuz için sorumluluk almaya hazırsınız.

• Dürüst, açık olmaya; düşüncelerinizi ve hislerinizi benimle paylaşmaya isteklisiniz.

• Sevgi, mutluluk ve başarı dolu bir hayat oluşturmanın önüne çıkan sınırlayıcı inançları fark edip kurtulmak istiyorsunuz.

• "YENİ SEN"i oluşturmak için sorumluluk almaya ve bir yol arkadaşıyla çalışmaya isteklisiniz.

Glass Buildings

“İçimizde başardıklarımız dış gerçekliği değiştirecektir.

— Plutarch

Ön görüşme ve ÜCRETSİZ tanışma seansı fırsatı için bana ulaşabilirsiniz.
whatsapp png.png
bottom of page