top of page

-PROGRAMLARIMIZDAN BAZILARI -

Satıcı Gelişim Programı.jpeg

SATICI GELİŞİM
PROGRAMI

Şirket Sahipleri, Şirket Yöneticileri, Profesyonel Satıcılar, Küçük Büyük Esnaflar, Sanatçılar, Mühendisler, Proje Satışı Yapan Mimarlar, Tasarımcılar, İş Arayanlar Öğrenciler, Yatırımcılar, Perakendeciler, Mağazacılar, Reklamcılar, Bankacılar bu eğitimi alın hedeflerinize ulaşın 

Şimdi rekabet insan kaynakları üzerinden olacak?

Hazırmıyız?

Kimse kendisine bir şey satılmasından hoşlanmaz.

Fakat satın almaya bayılır.

Bu denklemi kim kuracak?

Satış ekibinize ne kadar güveniyorsunuz.

Satış ekibiniz potansiyelin ne kadarını kullanabiliyor.

Yönetici gelişim.jpeg

YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI

 

Hayat sürekli bir öğrenme süreci ise siz nerdesiniz?

Giderek artan rekabet içerisinde en çok nereye odaklansak daha başarılı oluruz biliyor musunuz?.

Çalışanların enerjisini işin içine katabilmeyi öğrenseniz bu işinizi kolaylaştırmaz mı?

Hayattaki amacınız nedir? Eğer amacınıza ulaşmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken o amaca sizi taşıyacak en değerli varlık olan kendinizi o hedefe yönlendiriyor olmanızdır. Amacınızla kendinizi bir ve bütün yapabilirsek, bu işte başarısız olmamız mümkün değildir.

Liderlik.jpeg

LİDERLİK
MAYASI

Yöneticiler lider olabilirler liderler ise yönetici olmak zorunda değillerdir. 

Seçimleriniz kararlarınız mı?

Size dayatılmış bir hayatı mı yaşıyorsunuz?

Başarının tek kriteri sizce para kazanmak mı?

Zaaflarınız ile mutlu yaşayabiliyor musunuz?

Liderliği insanları yönetmek olarak algılıyorsanız yanılıyorsunuz.

Kendini yönetebilen insana lider denilebilir.

Kendini yönet, dünyayı yönetecek gücü bulursun

Denge.jpg

DENGE

Bu atölyede bizim kim olduğumuzu, tam anlamıyla yaşanmış bir hayatın niteliklerinin ne olduğunu, kendimizi anlamanın en iyi yollarından birini ve yaşam pusulanızı ve dengesini keşfedeceksiniz.

Kişisel değerlerinize farkındalık sağlayacak, onları ne kadar onurlandırdığınızı bulacak ve mutluluğun anahtarlarından birini cebinize koyacaksınız.

Inner Game.jpg

INNER GAME

Daha ötesinin mümkün olduğunu hayal ediyoruz ama buna ulaşmamızı bir şeyler engelliyor. Bu içsel sınır, bizi frenleyen ve ilerlememizi engelleyen düşünceler ve inanışlardan oluşuyor. Yani kendi kendimizi sabote etmek, sınırlamak, engeller örmek.

Bu atölyede yıkıcı ve sabote edici kalıpları, bunlardan kurtulmanın ve potansiyelinizi serbest bırakmanın anahtarını bulacaksınız. Bu artan işlevsellikle yaşamınızın iplerini kendi elinize almayı, sizin için önemli olanı hayata geçirme yeteneğinizi geliştirmeyi seçebileceksiniz...

Güç Bende.jpg

GÜÇ BENDE

Eşsiz bir şekilde GÜÇLÜSÜN...Güçlü yanlarını bilmek, gerek sosyal hayatımızda gerekse iş hayatımızda kendimizi tanımamıza ve sağlam bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Kendimize daha çok güveniriz.

Bir şeyleri başarabilmek için gereken potansiyeli içimizde buluruz. Aynı zamanda başkalarının güçlü yönlerini bilmek iletişimde ve yönetimde bir çok avantaj sağlar.

OTANTİK LİDERLİK.jpg

OTANTİK LİDERLİK

Otantik Liderler, kendilerinin ve başkalarının etik değerleri ve ahlâkî yaklaşımları ile yeteneklerinin farkında olan, kendine güvenen, iyimser ve sorun çözen kişilerdir. Kişisel farkındalık bileşeni, Otantik Liderin kendi gücünün ve zayıflığının ne kadar farkında olduğu, başkalarınca nasıl algılandığı ve liderin diğerlerini etkileme derecesini gösterir.

YARATICI HEDEF BELİRLEME.jpg

YARATICI HEDEF BELİRLEME

Hayatınız yalnızca onu farklı kılmaya karar verirseniz farklı olacaktır. Kendinize etkili kişisel hedefler koymayı öğrenin ve bunlara ulaşmak için ihtiyacınız olan motivasyonu bulun. Bu, işte çalışırken ve kişisel yaşamınızda tam potansiyelinize ulaşmak için tasarlanmış bir dizi beceri setidir. Kişisel gelişimin özüdür.

ETKİN GERİ BİLDİRİM.jpg

ETKİN GERİ BİLDİRİM

Geri Bildirim konusuna koçluk bakış açısı ile yaklaşan ve farklı bir çerçeve ile etkin geri bildirim sağlayan bir modelin çalışılmasıdır. Başarılı bir geri bildirim sohbeti yapabilmek için farklı bir yol haritası sağlar. Geri bildirimi gerçek bir öğrenme fırsatına çeviren bir bakış açısıdır. Performansı iyileştirmek için koçluk tarzının kullanılması ile geri bildirim kalitesinin artmasını sağlar.

Ön görüşme ve ÜCRETSİZ tanışma seansı fırsatı için bana ulaşabilirsiniz.
whatsapp png.png
bottom of page