top of page

Sizin İçin Neler Yapabiliriz.

Çalışanların huzuru için

Bir kişinin huzurla çalışabilmesi için kendini orda değerli hissetmesi gerekir. Sanılanın aksine maddi refah arttıkça huzur azalmakta doyumsuzluk hastalığı baş göstermektedir.

İnsanın kendi potansiyelini keşfetmeye başlaması ve bunu gerçekleştiremiyor olması huzuru kaçıran şeylerden biridir. Daha neler yapabilirim diye sordukça dışarıya bakmaya başkalarından etkilenmeye başlar. Onlara dokunan sorumluluk sahibi yöneticilerin bunu farketmesi ile gelişim başlar. Yöneticiler için koçluk becerilerini geliştirme programımız ve çalışanlar ile yapılacak toplu programlar işdeki huzuru artıracaktır.

Satış ekipleri için

Satış işi çok yüksek bireysel ilgi ile yapılan ve bireysel beceriler gerektiren bir iş sizce de öyle değil mi?. Yüksek bir performans için sürekli gelişimin şart olduğunu düşünüyorsanız buluşalım.  Satış ekiplerinizin bireysel becerilerini geliştirelim ve şirketinize özel sorunlar varsa çözerek  ilerleyelim. 

Aslolan insan prensibi ile satışı zevkli hale getirelim. Unutmamak gerekir ki satış bilinenin aksine mantığa değil duygulara yapılır. Bu yüzden satış bir sanata benzer. Sanatçı sürekli kendini geliştirmeye çalışmalıdır değil mi?. Yoksa giderek işinden daha az zevk alır ve muhataplarında da bıkkınlık yaratır farkında olmadan. Siz farkında mısınız?

Emretmeyen liderler

Güçlü liderler emretmez. Çalışma arkadaşlarında güçlü bir istek doğururlar. Bu sır değil. Nasıl yapıyorlar konusu ise sizin talebiniz ile başlayabilir ancak. Bu sizi çok rahatlatacak. İnsanların enerjisini işe katmalarını sağlayacaksınız.  İyi bir lider olmak için ise önce kendini yönetmeyi başarabilmek ve zaaflarınızdan arınmak gerekli. Unutmayın kendini yönetebilen dünyayı yönetir.

Kurumsal motivasyon

Bir şirketin en büyük güç kaynağı çalışanlarıdır.

Zamanın ruhunu yakalamak insana yatırım yapmaktan geçiyor artık.

Teknolojinin aşamadığı tek nokta kaldı. Bir insanın işine kattığı ruh.

Bu ruhu katacak insana ise eğitim hayatında bunun yolu anlatılmıyor ve iş hayatında ise hata ve tecrübeler ile pişerek uzun bir zamanda öğreniyor.

Bunu kısaltmak ve hızlandırmak işinize büyük değer katmaz mı?

whatsapp png.png
bottom of page